Skip to content

Zasady wynajmu aut

W trakcie procesu rezerwacji należy podać datę i miejsce odbioru oraz zwrotu samochodu, wybrać samochód  jakim chcemy podróżować, opcjonalnie zamówić wyposażenie dodatkowe i dokonać płatności. Potwierdzeniem dokonania rezerwacji jest mail zwrotny wysłany na podany przez Państwa adres. Jeśli nie masz akurat dostępu do Internetu, możesz skontaktować się telefonicznie z pracownikiem pod numerem tel. 734 441 450 oraz 734 441 451 lub osobiście z biurem naszej firmy.
Przede wszystkim konieczne jest prawo jazdy potwierdzające uprawnienia do kierowania samochodem. Potrzebny będzie również drugi dokument tożsamości: dowód osobisty lub paszport. W wyjątkowych sytuacjach pracownik naszego biura może poprosić o dostarczenie zaświadczenia o zatrudnieniu.
Samochód może wynająć każda osoba mająca nie mniej niż 21 lat, posiadająca ważne prawo jazdy uprawniające do kierowania samochodem na terytorium Polski, nie krócej niż rok.
Stawki wynajmu możesz sprawdzić na podstronie każdego samochodu. Rezerwując samochód poprzez formularz na stronie internetowej bez przerwy widzisz ile będzie kosztował Twój wynajem. Dodatkowo, system automatycznie sumuje cenę wynajmu z uwzględnieniem ilośći wybranych dób, wszelkich zniżek i promocji

Kaucja

Wynajmując auto klient zobowiązany jest do wpłacenia kaucji zwrotnej w wysokości:
Dacia Sandero – 1000 zł
Toyota Yaris – 1000 zł
Toyota Corolla – 1500 zł
Toyota CHR – 1500 zł
Toyota Camry – 2000 zł
Mercedes C Class – 2500 zł
Mercedes V 250 d – 2500 zł


Kaucję wpłacisz osobiście naszemu pracownikowi przed odbiorem auta.
W przypadku wynajmu samochodów osobowych, dostawczych i terenowych limit wynosi 300 kilometrów. Dopłata za każdy kolejny przejechany kilometr to 0.8zł.

Jak wypożyczyć auto?

1

Wybierz model auta na stronie Nasze Samochody

2

Wybierz miejsce odbioru i daty korzystania z auta

3

Wypełnij swoje dane i wybierz formę płatności

4

Odbierz samochód w wyznaczonym miejscu